„SIOSTRY Z PRZYPADKU” – NATURALNA PROSTOTA ZAMKNIĘTA W KOSMETYKACH MARKI GUSTO

mar
          Marka oparta na zdrowym i przyjaznym naturze stylu życia to pomysł na biznes Andry i Ligi, sióstr z przypadku – jak lubią tytułować swoją relację. Dowiedz się więcej o ich podejściu do kreowania naturalnych kosmetyków do twarzy i ciała pełnych miłości.
– Jakie główne cele przyświecały stworzeniu Waszej marki?

– Gusto to niewielka, rodzinna firma, tworząca produkty, które uznałyśmy za najlepsze dla nas samych. Szczerze wierzymy w to, co robimy, a naszym marzeniem jest sprawić, by życie ludzi było bardziej zgodne z naturą, szczęśliwsze i wrażliwsze dzięki naszym produktom. W 100% naturalne, bogate w najbardziej wartościowe oleje roślinne, o kuszących zapachach, w tonie luksusu i elegancji – takie są właśnie nasze kosmetyki. Marka jest dziełem naszych serc i rąk, a każdy produkt wypełniamy pozytywnymi myślami, tworząc i pakując go samodzielnie.

– Czy droga do miejsca, w którym dziś znajduje się Wasza marka, była trudna? Jakie problemy napotkałyście po drodze i jak je rozwiązałyście?

– To była mozolna, powolna droga wsparta ciężką pracą, wiarą i miłością. Wcześniej obie byłyśmy psychologami – porzuciłyśmy dotychczasowe zobowiązania zawodowe i zmieniając całkowicie swoje życia rozpoczęłyśmy przygodę z naszą własną firmą, ponieważ mocno wierzyłyśmy w naszą ideę. Najtrudniejszy był pierwszy krok – podjęcie decyzji i skok na głęboką wodę. Kiedy już przekroczy się linię startu, nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać.

– Jak dużo czasu minęło od pomysłu do pierwszej sprzedaży?

– Wdrożenie produktów do sprzedaży zajęło nam około roku. Rozwijamy się niespiesznie, ale według naszego własnego planu, według ściśle obranej strategii. Nie inwestujemy w krzykliwe reklamy – jesteśmy przekonane, że ktokolwiek napotka nasz produkt na swojej drodze i użyje go raz, zakocha się w naszej marce na zawsze.

– Komu szczególnie polecanie swoje kosmetyki?

– Nasze produkty przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w różnym wieku, choć główną grupą docelową są klienci od 30 do 60 roku życia. Jeśli szukasz produktu prostego, naturalnego, bogatego w odżywcze składniki – kosmetyki marki Gusto są właśnie dla Ciebie. Jesteśmy prostymi ludźmi, otwartymi na potrzeby klientów. Uwielbiamy spotkania z nimi, rozmowy pełne inspiracji, które pomagają nam w tworzeniu nowości.

Naszym niekwestionowanym bestsellerem jest Olejek do ciała “złota opalenizna” – stworzony na bazie olejków MCT, marchwii, dzikiej róży oraz rokitnika. (https://www.gusto.lv/catalog/item/body/oils/2260744/)

– Co mogłyście zrobić inaczej, aby uniknąć problemów? Czy macie jakąś “złotą radę” dla innych ludzi, dopiero rozpoczynających swoją przygodę w branży kosmetycznej?

– Kluczowym jest wierzyć w siebie i swój pomysł, i trzymać się tego. Skupiając się na głównym celu, jakim jest zadowolenie klientów, sprawiasz, że Twoje działania są zawsze warte zachodu i z pewnością przyniosą Ci sukces.

– Jakie macie plany, aspiracje, w jakim kierunku chcecie dalej podążać?

– Chcemy podtrzymywać swój plan na naturalne, wysokiej Jakości produkty i zwyczajnie przeć do przodu. Nie potrzebujemy dużej fabryki – naszym marzeniem jest podążać dalej drogą, którą podążamy, zachowując nasze specjalne podejście do klientów.

 

Odwiedź https://gusto.lv/

Post navigation