Profilaktyka antywirusowa a zdrowa skóra dłoni

maj

Każdy z nas rozumie, że bez względu na częściowe zniesienie obowiązku noszenia maseczek oraz otwarcie restauracji i kawiarni, warto cały czas zachowywać dystans od innych osób i dbać o czystość rąk.

Spryskujemy lub smarujemy dłonie środkami antybakteryjnymi po kilka-kilkanaście razy dziennie. Skóra dłoni staje się wysuszona. Zaczynamy mieć podrażnienia, rozwarstwienia, pęknięcia… Zwykły, lekko nawilżający krem już nie wystarcza. A  najgorsze, że nasza naturalna ochronna bariera dłoni słabnie przez częste używanie środków zawierających 60-90% spirytusu.

Co zaproponować klientom?

W takiej sytuacji warto wyjść naprzeciw potrzebom klientów  i zmodyfikować środki antybakteryjne na bardziej przyjazne dla skóry, dodając do nich  dużą ilość aloesu lub olejki. Warto też zadbać o to, żeby w Waszej ofercie produktów nie zabrakło środków do pielęgnacji rąk po dezynfekcji: mocno nawilżających, odżywiających i regenerujących skórę dłoni.

Nasze propozycje:

Żel do rąk z aloesem w opakowaniu Airless, nieprzepuszczającym do środka powietrza i bakterii. Druga opcja – żel w butelce PET z wygodną i lubianą przez klientów nakrętką flip-top.

Butelka do Twojego kremowego mydła w płynie 

Okrągłe opakowanie wyróżni Twój produkt, podkreśli jego miękkość i delikatność. Pojemność 300 ml. 

Duży wybór słoików do kremów
Do swojej serii kosmetyków, w której już masz opakowania airless z łatwością dopasujesz jeden z naszych słoików na krem. Białe i czarne, matowe i z połyskiem, a także szklane!

Jak działają Airless i dlaczego mają otwór na spodzie?

Po obejrzeniu filmów nie zapomnij kliknąć  „Subskrybuj kanał”, żeby nie ominęły Cię inne pomocne filmy o opakowaniach.

Wideo 1                                                             Wideo 2

Post navigation