Dlaczego warto wprowadzić do swojego asortymentu produkty w tubach?

kwi

Na rynku jest wiele rodzajów opakowań do kosmetyków, wybór odpowiedniego dla naszego produktu nie zawsze jest taki oczywisty. Z tego artykułu dowiesz się dlaczego warto postawić na tuby.

Zalety tub:

1.Wygodne dozowanie.

Pozwala ściśle dozować odpowiednią ilość produktu, dokładnie tam, gdzie trzeba. Otwierając tubę z flip-topem nie musimy odkładać nakrętki lub trzymać jej w ręce.

2. Bezpieczeństwo.

Zabezpiecza produkt przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak: światło, tlen, woda, bakterie, dzięki czemu wyrób kosmetyczny zachowuje swój kolor, barwę, zapach i konsystencję oraz pełne właściwości pielęgnacyjno-lecznicze.

3. Higieniczność.

Tuby są higieniczne w stosowaniu ? zawarta w nich masa nie rozleje się tak łatwo na podłogę czy ubranie, nie brudzi się i, co ważne, trudno jest ją uszkodzić. Jest to bardzo istotne zarówno z punku widzenia producenta (mniejsze straty), jak i konsumenta (wygoda stosowania). 

4. Kompaktowość.

Tuby zajmują mało miejsca i są stosunkowo lekkie, dzięki czemu dużo prościej jest je magazynować i znacznie maleją koszty transportu.

5. Praktyczność.

Tuba nie gniecie się, nie przecieka, nie brudzi. Może leżeć i może stać. Ma to znaczenie również dla klienta końcowego ? bez problemu zmieści się na półce w łazience, w podróży, w kosmetyczce czy torebce.

6. Uniwersalność i wielofunkcyjność.

Co zapakujemy do tuby? Prawie wszystko, co ma konsystencję kremu lub żelu. Krem ochronny do opalania, żel na ukąszenia komarów, krem do twarzy, rąk, stop lub całego ciała, balsam do włosów, żel pod prysznic i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tub.

Post navigation