Wideo

Nowości kosmetyczne – Jesień 2022

Sprawdź co nowego w kosmetycznym świecie w sezonie jesiennym 2022.

Relacja z Targów Packaging Innovations 2022

 Relacja z tegorocznej edycji Targów Packaging Innovations, w której uczestniczyliśmy jako wystawca. Na stoisku zaprezentowaliśmy ciekawe, aktualne, a także zaplanowane na nowy sezon nowości z naszego asortymentu.

Przekładki do słoików – funkcje

Obejrzyj film i dowiedz się jakie podstawowe funkcje pełnią przekładki do słoików. Dzięki temu dowiesz się jaka wkładka będzie najlepsza do Twoich produktów.

Rodzaje pompek do opakowań

Na rynku możemy spotkać różne rodzaje pompek do opakowań. Wytłumaczymy jakie są między nimi różnice i gdzie sprawdzi się ich zastosowanie.

Trendy na Wiosnę 2022

Sprawdź jakie trendy będą królować w kosmetycznym świecie tej wiosny!

Ciekawe pomysły do pakowania chemii domowej

Dzisiaj pokazujemy produkty chemii gospodarczej w niestandardowych opakowaniach, które bardzo przypominają opakowania do kosmetyków, co jest teraz trendem na rynku w środkach czystości.

Słoik REFILL z wymiennym termosem

Słoik jest wielokrotnego użytku, a termos wymienny, dzięki czemu możesz sprzedawać swój produkt również w samych termosach. W taki sposób ograniczasz produkcję tworzyw sztucznych.

Tuby kosmetyczne

Tuby kosmetyczne to wszystkim znane wygodne i higieniczne opakowania, przede wszystkim na kremy. Czy znasz inne zastosowania tub? Niektóre przykłady z naszego filmiku mogą Cię pozytywnie zaskoczyć

Opakowania spray

Opakowanie z atomizerem to najlepszy sposób na równomierne rozprowadzenie umiarkowanych ilości płynu na większej powierzchni.

Czarne Matowe Szkło – Kolekcja

Opakowanie z atomizerem to najlepszy sposób na równomierne rozprowadzenie umiarkowanych ilości płynu na większej powierzchni.