Baltic Beauty 2022 w Rydze – skarbnica inspiracji

lis
          Jedne z najbardziej znaczących i widowiskowych targów kosmetycznych krajów nadbałtyckich odbyły się w połowie października. Dzięki uprzejmości naszego Partnera możemy podzielić się z Wami relacją z tego wydarzenia. Według oficjalnych danych, Baltic Beauty w Łotewskiej Rydze gościło w tym roku ponad 200 wystawców oraz niemal 24 000 odwiedzających! Przestrzeń imprezy oraz liczba uczestników zdecydowanie stanowiła niesamowitą bazę inspiracji. Jakie trendy królowały na targowych stoiskach?
Prostota i elegancja

          Fantazyjnych, nowatorskich kształtów próżno było szukać wśród najprostszych w swej formie butelek i słoików. W designie etykiet również w większości panował minimalizm. To znaczy, że gro produktów ma do zaoferowania więcej swoim składem i działaniem, nie ma więc potrzeby przyciągać wzroku krzykliwym wyglądem.

 Przyjemne dla oka

          Wielu producentów kosmetyków doskonale odnalazło się również w kolorach. Od słodkich, pastelowych odcieni, po nieco bardziej intensywne palety barw podziwiać można było zarówno na etykietach jak i samych pojemnikach. To co cieszy oko, najczęściej cieszy również serce.

Boskie świecidełka

          Znalazło się także coś dla fanów błyskotek. Wyraźnie widoczne w trendach etykietowych metalizowane grafiki, tła oraz wykończenia zdecydowanie wyróżniały się spośród innych. Niewątpliwie takie perełki stanowiły gratkę dla odwiedzających – gra świateł odbijająca się w tego typu efektach przykuwała uwagę z daleka.

Miła niespodzianka

          Również i nas nie ominęło przyjemne zaskoczenie, kiedy pośród całej gamy ciekawostek, nowości, innowacji i inspiracji napotkaliśmy opakowania z naszego sklepu. Sposób w jaki nasi Klienci aranżują nasze opakowania, tworząc w nich profesjonalne linie kosmetyków, niezmiennie nas fascynuje.

          Tegoroczna edycja Baltic Beauty w Rydze z całą pewnością była bardzo lukratywną imprezą. Nie tylko skarbnicą inspiracji, ale również kontaktów biznesowych, które mają szansę rozwinąć owocną współpracę. Dla nas takie wydarzenia stają się motorem napędowym do poszukiwania nowych rozwiązań i poszerzania naszej oferty o kolejne bestsellery. Najnowsze nabytki Centrum Opakowań już wkrótce będą dostępne w sklepie internetowym. Nie przegap okazji, śledź nasz fanpage na fb Centrum Opakowań oraz subskrybuj kanał na YouTube 😉

 

Post navigation